• Rýchly kontakt:
 • Mobil: +421 948 111 307
 • Email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 Banner

Banner

Error
 • JLIB_CACHE_ERROR_CACHE_STORAGE_LOAD
 • JLIB_CACHE_ERROR_CACHE_STORAGE_LOAD
 • Unable to load Cache Storage: files
 • Unable to load Cache Storage: files
 • Unable to load Cache Storage: files
 • Unable to load Cache Storage: files
 • Unable to load Cache Storage: files
 • Unable to load Cache Storage: files
 • Unable to load Cache Storage: files
 • Unable to load Cache Storage: files

Vitajte na Akvapozadia.sk !

 
Vitajte na stránke  Akvapozadia.sk. Zaoberáme sa výrobou a pozadí do akvárií, terárií a palundárií. V polovici roku 2006 sme začali vyrábať pozadia do akvária pod záštitou slovenského portálu o afrických a amerických cichlidách s názvom TheCichlid.com. Od 1.1.2009 sme sa presťahovali na vlastnú doménu s názvom Akvapozadia.sk a začali sme vyrábať pozadia pod vlastným označením „AP“. V tejto dobe sponzorujeme slovenský portál o cichlidách z rôznych oblastí sveta s názvom Cichlidportal.sk.  Momentálne máme v ponuke pozadia AP - ručná výroba. Okrem pozadí do akvária ponúkame zeolit, ktorý je vhodný ako filtračný materiál.
 
 

NOVÉ PROMO VIDEO ! 

 

 

Nové vyrobené pozadie do akvária - AP Sheron

 

 

 

Video - pozadie AP Shore v akváriu

 

Link na pozadie AP Shore: klikni sem

 

Najväčší projekt - pozadie do 5300 litrového akvária !

 

Pozadie AP GigantSlim bolo vyrobené pre zákazníka do 5300 litrového akvária. Rozmery akvária, do ktorého sme pozadie vyrobili má rozmery 500x120x110 cm. V gigantickom akváriu majiteľ chová veľké americké cichlidy. Toto pozadie je zatiaľ naše najväčšie, aké sme doteraz robili. Pozadie má gigantické rozmery ale na požiadavku majiteľa je pomerne tenké. Hrúbka pozadia sa pohybuje v rozmedzí 1-5 cm. Ďalšia požiadavka bola, aby sa pozadie skladalo z troch častí.Ak máte záujem o pozadie AP GigantSlim, vyrobíme vám ho v rôznych veľkostiach.

Fotogaléria pozadia AP GigantSlim: klikni sem, video 5300 litrovej nádrže s pozadím:

 


Najmenší projekt - pozadie menšie ako 0,5 litrové pivo !

 

Zákazníkom sa snažíme čo najviac vyhovieť a dokážeme mu ponúknuť pozadie aj do malého akvária. Ukážkou toho je toto pozadie, ktoré je menšie ako pol litrová fľaša od piva. Rozmery akvária sú naozaj malé, ale aj takéto akvárium sa dá skrášliť pozadím a dokonca za pozadie zakryť aj techniku ! Fotogaléria pozadia AP Pigmy: klikni sem

 

 

Online objednávka pozadia !

 

Využite aj vy novú formu objednávky pozadia. Táto forma uľahčuje prácu,čas a peniaze naším zákazníkom. Už nám nemusíte nosiť akvárium, do ktorého chcete vyrobiť pozadie. Stačí ak nám nadiktujete dôležité informácie nevyhnutné na výrobu pozadia a my Vám ho vyrobíme bez toho aby ste k nám akvárium doviezli ! Ak máte záujem o výrobu pozadia, prosím kontaktujte nás !

Získajte nového zákazníka a my sa Vám poďakujeme

atraktívnou prémiou z ceny predaného pozadia !

 

 

Vypočítajte si sami cenu pozadia "AP"

 

Ak si chcete doma v kľude vypočítať, koľko Vás bude naše pozadie stáť, stiahnite si vzorec na výpočet pozadia. Vzorec je vytvorený  v súbore .xls pre Microsoft Excel. Do vzorca stačí vyplniť rozmery Vášho pozadia a vzorec Vám automaticky vypočíta cenu v EUR, SKK. Výpočet ceny za vzťahuje len na pozadia "AP" !


 Pre stiahnutie vzorca: klikni sem


 

Objednávkový formulár na stiahnutie.

 

Pokiaľ sa rozhodnete pre objednávku pozadia, prosím stiahnite si náš objednávkový formulár, kde vyplníte dôležité informácie potrebné k výrobe vášho pozadia. Objednávkový formulár nám môžete poslať na e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Tu si môžete stiahnuť objednávkový formulár: pre stiahnutie klikni sem


Akvapozadia.sk ! Kvalitné pozadia do akvárií

Partneri

    

Dodanie pozadia

Výroba pozadia trvá približne 7 pracovných dní. Vyrobené pozadie balíme do tvrdých kartónov. Do 10 dní môže očakávať zákazník vyrobené pozadie.

Tvar a farebnosť

Pozadia vyrábame podľa želaní zákazníka, prispôsobujeme ho podľa veľkosti akvária. Farebnosť pozadia si zvolí zákazník z našej ponuky. Na výber je niekoľko farieb.

Doprava a balné

Vyrobené pozadie posielame zákazníkovi poštou formou dobierky. Po dohode so zákazníkom si môže pozadie vyzdvihnúť osobne. Balné neúčtujeme.

Cena za pozadie

Cena za vyrobené pozadie je u nás bezkonkurenčne nízka a to 0,0183 € za centimeter štvorcový ! Ak neveríte porovnajte s konkurenciou.

Kontaktujte nás

 • Address: Šimek Peter-Akvapozadia.sk, Pod hájom 957/12, 018 41 Dubnica nad Váhom
 • Tel: +421 948 111 307
 • E-mail:  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.